בס"ד

מנגנון ‘תקופת הטיפול’ - טיפול בהזמנה מול הספקים, עפ”י כללי האתר של המוכר החל מביצוע ההזמנה ועד לקבלת המוצר

הכל על קניות באינטרנט
כתבות על האתר SAFSIRA - עזר ללקוח

באתר ספסירא יש מנגנון ‘תקופת הטיפול’. במשך התקופה הזו אנו לוקחים חסות מלאה על ההזמנה, והטיפול בהזמנה מול הספקים, עפ”י כללי האתר של המוכר.

תקופת הטיפול

“תקופת הטיפול” מכסה את התקופה החל מביצוע ההזמנה ועד לקבלת המוצר שהוזמן אצל הלקוח.

היתרון היחודי שלנו הוא ריבוי ההזמנות בפורטלים השונים, יש לנו מעמד של לקוחות VIP (באליאקספרס , לדוגמא,) וע"כ כל בעיה או תביעה אפשרית מתבצעת דרכינו ובאחריותנו, ויש לנו נסיון רב בנושא.

Safsira Aliexpress Rewards

היתרון:

בכל מקרה של בעיה בהזמנה שלך אתה לא צריך לפתוח תלונה אצל הספק, אנחנו חוסכים לך את כל התהליך של פתיחת תלונה והתמצאות בטריקים הכרחיים ע"מ לקבל את הכסף חזרה. אנו מבצעים זאת בעצמינו מול המוכר ובשפה שלו (אנגלית).

בנוסף, בגלל המעמד שלנו כלקוחות VIP, אנו נחשבים ללקוחות אמינים ומקבלים החזר בתוך ימים ספורים.

ולא כמו במקרה רגיל בו הלקוח מתנהל בעצמו מול המוכר (כאשר הוא ביצע רכישה ישירה בפורטל) ההחזר יכול לקחת חודשים ארוכים, אם בכלל.

ישנן 'הפתעות' רבות שהלקוח עלול להתקל בהם במהלך הרכישה, השירות שלנו מכיר אותם , ובאמצעות ההזמנה באתר תוכל להימנע מרובם. באמצעות רכישה דרכינו תוכל להגיע למוצר המוצלח ביותר ובמחיר הזול ביותר- הכל בשפה שלך, ובהתאם לדרישות ההלכה והצניעות.

 

הכסף נמסר למוכר רק לאחר שהמוצר התקבל ובמצב תקין.

כסף נמסר למוכר

כלומר במידה ויש בעיה כלשהיא עם ההזמנה: הפריט לא התקבל או שהתקבל פריט פגום. הלקוח יוכל לקבל החזר חלקי או מלא בהתאם לנסיבות.

במקרה כזה אנו לוקחים על עצמינו את ההתנהלות מול המוכר ו/או מנהלי האתר.

תלונות-

במקרה שהמוצר שהתקבל לא תואם למוצר שהוזמן. או במקרה שהמוצר לא התקבל בדואר גם לאחר תקופת המקסימום של המשלוח. בתוך התקופה הזו יש לפתוח תלונה ואנו מטפלים בכל התהליך מול הספק. נושא זה הוא משמעותי וישנה חשיבות רבה לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ע"מ לקבל את מלוא ההחזר המגיע. במידה ויש בעיה והספק לא מסכים לטענות שלנו, אנו מתנהלים גם מול מנהלי האתר.

המוצרים-

הפורטלים שאנו פועלים איתם בשיתוף פעולה הם גדולים ובינלאומיים (אליאקספרס, לדוגמא). יש כמות עצומה של ספקים. המומחיות שלנו היא לדעת לבחור מוצר בין מאות מוצרים זהים מיצרנים שונים. אנו בודקים את איכות המוצר ואת תנאי הרכישה. אנו עובדים אך ורק עם ספקים אמינים וישרים. ששולחים את המוצרים לארץ המבוקשת.

רישום-

בכל פורטל עולמי בו אתה מעונין לבצע הזמנה עליך להרשם. אין אפשרות לבצע הרשמה ללא רישום מקדים. באתר שלנו תוכל לבצע הזמנות ללא הרשמה לאתר.