בס"ד

אודותינו

ברוכים הבאים לאתר Safsira - האתר מאפשר לך לרכוש מוצרים בקלות, היישר מהיצרנים וסוכני המכירות בסין ובארצות אחרות. באפשרותך לחסוך עד מחצית מעלות המוצר ויותר - באמצעות רכישת המוצר ישירות מהיצרן!

אתה לא צריך לפתוח חשבונות רבים באתרי אינטרנט שונים. באתר שלנו תמצא מגוון ענק של מוצרים, מספקים אמינים בלבד ובמחירים הזולים ביותר.כמו כן אנו מקבלים משוב מהקונים אצלנו על המוצרים השונים, (ובמידה ומוצר קיבל מסה קריטית של משוב שלילי - הוא מוסר באופן אוטומטי מהאתר). מוצרים עם משוב חיובי מודגשים בקטלוג, לצד כל אחד מהמוצרים הללו יש אייקון מיוחד.

אמנם, אתה יכול רק לחפש אצלנו מוצרים(ותגובות קונים), ולקנות אותם ישירות מהספקים (בדרך כלל על כרטיס הפריט יהיה קישור למוצר הספציפי באתר של הספק)

אבל, לשירות שלנו יש יתרונות רבים:

אנו דואגים לבחירת הספקים האמינים ביותר בכל הפורטלים שאנו עובדים איתם. אנו משתפים פעולה עם מסד נתונים מעודכן על מהימנותם של המוכרים בכל רכישה חדשה. אנחנו דואגים לטפל במסירת המוצר לקונה, בעיות אפשריות בתשלום, פתרון מהיר לבעיות החזרה כספית או סחורה במקרה של פגם או חוסר הגעה (נדיר, אבל קורה). וכל זה - בשפה שלך!                                                                                                                                      

יתרון נוסף הוא שיש לנו מעמד של לקוחות VIP באתרים  הנ"ל, הודות לאלפי הזמנות המגיעות על ידינו, והמוכרים חייבים להיענות לתביעותינו,ובכל מקרה של תקלה אנו מקבלים החזר כספי בתוך מספר ימים.

לעומת קניה ישירה שלא דרכנו תצטרכו להתמודד לבד מול הספק בניסיון לקבל את כספכם בחזרה (דבר העלול לקחת זמן רב אם בכלל).

מדריך לקניה באתר:

באתר ניתן לראות את מגוון המוצרים שנבחרו על ידינו. עליך לבחור את המוצר שאתה מעוניין לרכוש, להוסיף אותו לסל הקניות,  ולבצע תשלום בצורה נוחה ומאובטחת, כולל באמצעות כרטיס אשראי ישראלי.

מיד לאחר ההזמנה, אנו מזמינים את המוצר מהספק ואנו מלווים את הרכישה עד האישור שלך שהמוצר התקבל. רק אז - הספק  מקבל את התשלום  עבור המוצרים שהזמנו. אמנם במידה ועבר זמן רב מאז הקניה, והקונה, מכל סיבה שהיא, לא אישר את קבלת המוצרים, אנו נצטרך להעביר את התשלום לספק.

לשם כך, האתר מספק מנגנון, שנקרא "תקופת הטיפול". מנגנון זה נדרש במערכת דרופשופינג והוא מגן על המוכר והקונה.

אז איך זה עובד?

לכל מוצר יש תקופה מרבית (כ- 50-60 ימים) שבמהלכה, ברוב המקרים הסחורה חייבת להגיע ללקוח וזה הזמן גם לבדוק את איכות המוצר. תקופה זו נקראת "תקופת הטיפול" מכיוון שהאתר שלנו מספק חסות מלאה - ערובה כי הסחורה המוזמנת תבוא אליך בשלמותו. במהלך תקופה זו,  הכסף  טרם נמסר למוכר. בסוף התקופה זו, או - ברגע שאתה ציינת, כי המוצר הגיע - "תקופת הטיפול" מסתיימת והכסף מועבר למוכר. כאשר לאחר מכן קשה לקבלו חזרה,לכן חשוב מאוד לעקוב אחר תקופת ההגנה, ובמידת הצורך (באם המוצר לא הגיע עדיין או אפילו טרם לקחתם אותו מסניף הדואר) - להאריכו (נעשה ב"אזור אישי").

השירות שלנו נועד לנוחיות מי שרוצה לערוך קניות היישר מהיצרן, בשלום ובבטחה, השימוש באתר עולה בקנה אחד עם סטנדרטים ונורמות של צניעות הלכתית יהודית.

אתר האינטרנט שלנו - הוא סוכן אישי שלך, עוזר ומלווה אותך ברכישת מוצרים - על פי בחירתך. אנחנו לא חנות מקוונת, ואין לנו מחסנים עם הסחורה, אנחנו רק נעזור לך להזמין אותם - בדרך נוחה ואמינה בשבילך.

השירותים שלנו הם בתשלום,המחיר המופיע לצד המוצר כולל את העמלה,  את עלות העמלה אתה יכול לראות ב'סל קניות' -לצד העלות של הסחורה המוזמנת.

אנו מאחלים לכם קניה מהנה וחסכונית!

 בכבוד רב

הנהלת Safsira